Závodní kalendář 2014

Jan Drbohlav

Rádi bychom Vám představili náš závodní kalendář pro rok 2014.

Sezonu  zahájíme na české „primaveře“ Brno- Velká Bíteš- Brno. Náš jediný výraznější výsledek z tohoto závodu pochází z roku 2011 kdy Tomáš Dvořák obsadil 2. místo v kategorii U23. Poslední dva roky nebyly pro barvy Experimentu zcela příznivé a přesně to bychom letos rádi změnili. Chlapci jež nyní absolvují jarní soutředění ve Španělsku budou již první dubnový víkend skvěle připraveni. Rádi by jsme viděli našeho závodníka na stupních vítězů v kategorii do 23 let.

Dalším závodem bude den poté polská Sobotka. Pokračovat budeme na Českém poháru v Kyjově, ze kterého se mladší část týmu přesune do Itálie na závod G.P. Palio del Recioto 1.2U. Poté pokračujeme dalším českým pohárem v Rokycanech.

                                                                                   zmenšeno

První květnový víkend se tým přesune do Černé Hory na etapový závod Paths of King Nikola UCI 2.2. Den po Černé Hoře odstartuje druhá polovina týmu v Moskvě na Five rings of Moscow UCI 2.2.

Tyto závody společně s Českým pohárem v Lipně budou velmi dobrou přípravou na červen s prvním vrcholem sezony jímž je Závod Míru U23 v Jeseníku. Pokračujeme v Maďarsku závodem  G.P. Cycliste de Gemenc. Poté jedna polovina týmu soustředící se na Mistrovství Republiky odstartuje na tradičním českém etapovém závodě Lidice Tour. Druhá polovina odcestuje do exotických krajin a zúčastní se týdenního etapového závodu první kategorie Tour of Irán, tento závod bude určitě velkou zkušeností pro naše závodníky.

Nasledující týden bude ve znamení Mistrovství Republiky a tím bude ukončena první polovina naší sezony.

Současnou a potvrzenou podobu první poloviny roku můžete shlédnout v záložce „kalendář

Žádná reakce na Závodní kalendář 2014

  1. anonim napsal:

    Kluci, hezký kalendář. Tak hodně štěstí. Snad to bude lepší jak minulou sezonu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>