Změny v sestavě pro rok 2014

Tým Experiment 23 pro rok 2013

Pro letošní sezónu jsme se rozloučili s Matějem Zahálkou, který nám ukázal svou kvalitu a rostoucí formu v uplynulé sezóně. Bohužel další sezónu zvolil tým SKC Tufo Prostějov. Přejeme mu mnoho úspěchů v novém klubu.

S radostí vítáme nové členy týmu, kterými jsou Dan Valečka, Akinori Yamamura, Bartosz Piotrowsi, Rafal Klepacki, Petr Malán a Jindřich Dlask.

Jindřich Dlask se k nám opět vrací ve skvělé formě, kterou již prokazoval v uplynulých sezónách, věříme, že letos bude velkou oporou týmu. Mladou posilou je cyklista Akinori Yamamura pocházející z Japonska, kterého doplnili i další zahraniční jezdci a to polské duo Bartosz Piotrowski a Rafal Klepacki. Jde o mladé závodníky, kteří ukazovali svoji kvalitu již v juniorské kategorii. Přejeme si, aby se jim u nás dařilo.  Daniel Valečka k nám přestoupil z jablonecké Kooperativy a Petr Malán z Plzně.

Všechny naše závodníky uvidíte v akci na prvním ČP a to Brno – Velká Bíteš – Brno.

Těšíme se na vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>